Tüm Duyurular
Başlık Duyuru
ASM Blanket Sistemlerinde Firmamızla Çalışmaya Başladı Anadolu Sağlık Merkezi, Kocaeli Anestezi ve Yoğun Bakım servislerinde ASTOPAD SYSTEM marka Blanket sistemlerine hastanelerinde yer vermişlerdir.
BSK Lara Sağlık Hizm.AŞ (Antalya) BSK Grubuna bağlı olan BSK Lara Sağlık Hizm.AŞ (Antalya) pozisyonlama ihtyiaçları için siparişlerini ACTION marka ürünümüze vermiştir. Üstün teknolojili ped ve pozisyonerlerin hastalarımıza acil şifalar vermesini dileriz.
ÇAĞLAR TIBBİ MLZ-REŞAT S.TURGUT STIHLER ELECTRONIC tarafından üretilen Damar Tespit Cihazına ait satış ve tanıtım faaliyetlerimiz başlamıştır. Bu ürüne ait ilk sipariş ÇAĞLAR TIBBİ MLZ-REŞAT S.TURGUT firması tarafından açılmıştır. Kendilerine teşekkür ederiz.
Mersin Devlet Hastanesi Mersin Devlet Hastanesi sarf karşılığı olmak üzere MEDITEMP Kan Isıtma ve THERMACARE marka Hasta Isıtma Sistemi sipariş etmiştir. Ürünlerimizin acil şifalar vermesini dileriz.
Beyhekim Devlet Hastanesi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri ve THERMACARE marka Sıcak Havalı Blanket Sistemleri ile ayrıca ACTION marka pozisyonerler Beyhekim Devlet Hastanesi'nde (Konya) kullanılmaya başlamıştır. Sipariş kapsamında 2 ad. Kontrol Ünitesi, 2 ad. Masa Boy Blanket ve 2 ad. Sıcak Havalı Sistem teslim edilmiştir. Hasta yanığı riski ve raporu olmayan blanket sistemlerimizi tercih eden hastane yetkililerine ve bu satışda emeği geçen Yetkili Satıcımız NOVASİS İç ve Dış Tic.Ltd.Şti personeline teşekkür ederiz.
Life Evde Bakım Evde Bakım Hizmetleri konusunda istikrarlı ve profesyonel hizmet anlayışıyla kendisini farklılaştıran EBS Evlerde Hasta Bakım Servis Ltd.Şti (Life Evde Bakım) Rehabilitasyon ürün Grubu'nda ACTION marka visko-elastik jel pedleri tercih etmektedir. 2 yıldır süren işbirliğimiz, bu yıl dekübit yatak grubu da eklenerek güçlenmiştir. Ürünlerimizi tercih etmeye devam eden Life Evde Bakım firmasına ve hastalarına teşekkür ederiz.
Erzurum Atatürk Üni. 1 ad.Isıtmalı-Soğutmalı Blanket Sistemi (MEDITERM II) Erzurum Atatürk Üni. tarafından sipariş açılmıştır. Sistem Çocuk Yoğun Bakım Servisi'nde hizmete alınmıştır.
Özel Göztepe Hastanesi Özel Göztepe Hastanesi pozisyonlma ihtiyaçlarını artık ACTION marka ile karşılamaya başlamış ve siparişlerini vermiştir. Ürünlerimizin hastalarımıza acil şifalar vermesini dileriz.
Diyarbakır Devlet Hastanesi Diyarbakır Devlet Hastanesi de ACTION marka pedlerle ilgili genel bir sipariş vermiş ve ameliyathane ihtiyaçları için farklı boy ve ebatlarda 50 ad. ped ve pozisyoner Haziaran ayı içinde teslim edilmiştir.
Göztepe Şafak Hastanesi Göztepe Şafak Hastanesi pozisyonlma ihtyiaçlarını artık ACTION marka ile karşılamaya başlamış ve siparişlerini vermiştir. Ürünlerimizin hastalarımıza acil şifalar vermesini dileriz.
Özel MEMORIAL Hastanesi Özel MEMORIAL Hastanesi küvöz içlerine koymak üzere ACTION Küvöz Pedlerinden siprariş etmiştir.
Zonguldak Karaelma Üniversiteis Tıp Fakültesi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri artık Zonguldak Karaelma Üniversiteis Tıp Fakültesi'nde de kullanılmaya başlamıştır. Sipariş kapsamında 3 ad. Kontrol Ünitesi, 3 ad. Pediatrik Boy Blanket, 3 ad. Tam Boy Blanket ve 1 ad. Vücut Üst Bölge Blanketi teslim edilmiştir. Hasta yanığı riski ve raporu olmayan blanket sistemlerimizi tercih eden Üniversite personeline ve bu satışda emeği geçen Yetkili Satıcımız AS MEDİKAL-Hüseyin Kutlu'ya teşekkür ederiz.
Özel MEDICANA Hastanesi Özel MEDICANA Hastanesi pediatrik hastalarda pozisyonlama ihtiyaçlarını karşılamak için ACTION marka özel doku-benzeri pedlerden sipariş açarak ürünlerimize hastanelerinde daha fazla yer açmışlardır.
Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri artık Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde de kullanılmaya başlamıştır. Siapriş kapsamında 2 ad. Kontrol Ünitesi ve 4 ad. Pediatrik Blanket teslim edilmiştir.
Dicle Üniversitesi 3 ad. THERMACARE Blanket cihazı Dicle Üniversitesi tarafından sipariş açılmış ve teslim edilmiştir.
Adnan Menderes Üniversitesi Adnan Menderes Üniversitesi Kalp-Damar Cerrahisi Servisi yataklarında kullanılmak üzere ACTION marka Dekübit Yatak Pedleri hastaneye teslim edilmiştir.