Tüm Duyurular
Başlık Duyuru
Adnan Menderes Üniversitesi Adnan Menderes Üniversitesi Kalp-Damar Cerrahisi Servisi yataklarında kullanılmak üzere ACTION marka Dekübit Yatak Pedleri hastaneye teslim edilmiştir.
Dicle Üniversitesi 3 ad. THERMACARE Blanket cihazı Dicle Üniversitesi tarafından sipariş açılmış ve teslim edilmiştir.
Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri artık Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde de kullanılmaya başlamıştır. Siapriş kapsamında 2 ad. Kontrol Ünitesi ve 4 ad. Pediatrik Blanket teslim edilmiştir.
Zonguldak Karaelma Üniversiteis Tıp Fakültesi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri artık Zonguldak Karaelma Üniversiteis Tıp Fakültesi'nde de kullanılmaya başlamıştır. Sipariş kapsamında 3 ad. Kontrol Ünitesi, 3 ad. Pediatrik Boy Blanket, 3 ad. Tam Boy Blanket ve 1 ad. Vücut Üst Bölge Blanketi teslim edilmiştir. Hasta yanığı riski ve raporu olmayan blanket sistemlerimizi tercih eden Üniversite personeline ve bu satışda emeği geçen Yetkili Satıcımız AS MEDİKAL-Hüseyin Kutlu'ya teşekkür ederiz.
Özel MEMORIAL Hastanesi Özel MEMORIAL Hastanesi küvöz içlerine koymak üzere ACTION Küvöz Pedlerinden siprariş etmiştir.
Göztepe Şafak Hastanesi Göztepe Şafak Hastanesi pozisyonlma ihtyiaçlarını artık ACTION marka ile karşılamaya başlamış ve siparişlerini vermiştir. Ürünlerimizin hastalarımıza acil şifalar vermesini dileriz.
Diyarbakır Devlet Hastanesi Diyarbakır Devlet Hastanesi de ACTION marka pedlerle ilgili genel bir sipariş vermiş ve ameliyathane ihtiyaçları için farklı boy ve ebatlarda 50 ad. ped ve pozisyoner Haziaran ayı içinde teslim edilmiştir.
Özel Göztepe Hastanesi Özel Göztepe Hastanesi pozisyonlma ihtiyaçlarını artık ACTION marka ile karşılamaya başlamış ve siparişlerini vermiştir. Ürünlerimizin hastalarımıza acil şifalar vermesini dileriz.
Erzurum Atatürk Üni. 1 ad.Isıtmalı-Soğutmalı Blanket Sistemi (MEDITERM II) Erzurum Atatürk Üni. tarafından sipariş açılmıştır. Sistem Çocuk Yoğun Bakım Servisi'nde hizmete alınmıştır.
Life Evde Bakım Evde Bakım Hizmetleri konusunda istikrarlı ve profesyonel hizmet anlayışıyla kendisini farklılaştıran EBS Evlerde Hasta Bakım Servis Ltd.Şti (Life Evde Bakım) Rehabilitasyon ürün Grubu'nda ACTION marka visko-elastik jel pedleri tercih etmektedir. 2 yıldır süren işbirliğimiz, bu yıl dekübit yatak grubu da eklenerek güçlenmiştir. Ürünlerimizi tercih etmeye devam eden Life Evde Bakım firmasına ve hastalarına teşekkür ederiz.
Beyhekim Devlet Hastanesi ASTOPAD SYSTEM marka ileri-teknoloji karbon-fiber esnek blanket sistemleri ve THERMACARE marka Sıcak Havalı Blanket Sistemleri ile ayrıca ACTION marka pozisyonerler Beyhekim Devlet Hastanesi'nde (Konya) kullanılmaya başlamıştır. Sipariş kapsamında 2 ad. Kontrol Ünitesi, 2 ad. Masa Boy Blanket ve 2 ad. Sıcak Havalı Sistem teslim edilmiştir. Hasta yanığı riski ve raporu olmayan blanket sistemlerimizi tercih eden hastane yetkililerine ve bu satışda emeği geçen Yetkili Satıcımız NOVASİS İç ve Dış Tic.Ltd.Şti personeline teşekkür ederiz.
Mersin Devlet Hastanesi Mersin Devlet Hastanesi sarf karşılığı olmak üzere MEDITEMP Kan Isıtma ve THERMACARE marka Hasta Isıtma Sistemi sipariş etmiştir. Ürünlerimizin acil şifalar vermesini dileriz.
ASM Blanket Sistemlerinde Firmamızla Çalışmaya Başladı Anadolu Sağlık Merkezi, Kocaeli Anestezi ve Yoğun Bakım servislerinde ASTOPAD SYSTEM marka Blanket sistemlerine hastanelerinde yer vermişlerdir.
2020 Sağlık Bakanlığı-Merkezi Satınalma Başkanlığı ve CITIBANK yetkilileri ile yapılan müzakerelerde yeni açılan Acil Durum Pandemi hastanelerinde esas olarak Kovidli hastalarda kullanılmak üzere ACTION marka pron pozisyonlama sistemleri tedarik görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanmış ve ilk etapda 100 ad. Pron Pozisyonlama Sistemi Haziran 2020'de teslim edilmiştir.
2020 Mayıs MEDİMED MEDİKAL LTD, Azerbaycan'da açılan yeni bir hastanede kullanılmak üzere ACTION marka Pozisyon Pedlerinden sipariş vermiş ve Haziran 2020'de ihracatı yapılarak teslim edilmiştir.
2020 Haziran Bursa M.Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Kovid'li hastalarda kullanılmak üzere Pron Pozisyonlama Sistemi ihtiyacı için açılan Doğrudan Temin alımda top. 6 takım teslim etmiştir. Gemlik'teki tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.
2020 Haziran Ülke ve sektör olarak gururumuz Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nin ameliyat odası masa pedleri ihtiyacı için açılan ihale uhdemizde kalmış olup; ilk parti siparişler teslim edilmiştir.
2020 Haziran AKŞEHİR Devlet Hastanesi 2 ad. IOB markalı Hasta Isıtma Cihazı almaya karar vermiştir. Cihazlarımızın uzun yıllar Hastane ve hastalarımıza yararlı olmasını temenni ediyoruz.
2020 Haziran ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Transplantasyon amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere ASTOTHERM marka cihazlarımıza ait Kan Isıtma Setlerini kullanmaya devam etmektedir. Cihazlar ve setleri Almanya'da üretilmekte ve firmamız 2002 yılından buyana tüm STIHLER ürün gruplarını ülkemizde temsil etmektedir.
2020 Haziran GÜLHANE EAH-Anestezi Bölümü ihale ve doğrudan temin şeklindeki tüm alımlarında ACTION marka Jel Pozisyon Pedlerini kalite ve fiyat dengesi açısından tercih etmiş ve 2020 yılı içinde 3 farklı siparişte ürünler kliniğe tslim edilmiştir. Hastanemizin olumlu geridönüşleri ve ilgileri için teşekkür ediyoruz.
2020 Haziran GÖZTEPE EAH -nin ihale kapsamındaki jel pozisyonlama pedleri teslimatları yapılmaya başlanmıştır. Çok eskiden beri ürünlerimizi kullanan Göztepe-Anestezi'nin ürünlerimize hastanelerinde daha fazla yer verdikleri için mutluyuz.
2020 Haziran Ülke olarak gururumuz ANKARA ŞEHİR HASTANESİ ilk açılış döneminde Ameliyathane için olduğu gibi; şimdi de Yoğun Bakım MH3 Birimi için önemli miktarda bir Pozisyon Destek ihtiyacını firmamızdan karşılamak üzere sipariş geçmiş ve teslimatlar stokdan Haziran 2020'de ilgili kliniğimize teslim edilmiştir.
2020 Haziran HACETTEPE ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ-Aneztezi ve Rean. Kliniğinin Kovidle mücadele kapsamında oluşturduğu Jel Pozisyon Ped Sistemi ihtiyacı firmamıza ihale edimiş ve 50 tk. Pron Ped Sistemi hastaneye teslim edilmiştir. Alım Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı'nca yapılmıştır.
2020 Haziran GAMATic. ve Turizm AŞ, Savunma Sanayi Müsteşarlığınca ihale edilen Mobil Sahra Hastanesi Projesinde (alt yüklenici olarak 6 ad. Isıtmalı-Soğutmalı Blanket Sistemi ile 6 takım Hızlı Akış Acil Durum Kan ve Sıvı Isıtma Sistemi kalemlerinde birlikte çalışmaya karar vermişlerdir. Firmamız GAMA AŞ ile 2010 yılı içinde de aynı maksatla işbirliği yapmış ve alt-yüklenici olarak MEDITHERM markalı 16 ad.Isıtmalı-Soğutmalı Blanket Sistemi ve 9 tk. MEDITEMP Kan ve Isıtma Cihazı Etlik'deki Mobil Hastaneye teslim edilmişti. GAMA Grubu ile uzun yıllara dayanan işbirliğimizin güçlenerek devam etmesi dileğimizdir.
2020 Haziran TOBB-ETÜ, Ankara Hastanemize verdiği değerli Jel Pozisyon Pedleri siparişleri için teşekkür eder; işbirliğimizin devamını temenni ederiz.
MUhtelif Antibasınç jel pozisyoner ve pedleri, ameliyat masa pedi, pron jel kafa, prone yastık, jel kafa simidi, simit ped, anestezi jel pedi, jel pozisyon pedleri, açık jel kafa pedi, atnalı kafa pedi, hasta pozisyon jel pedi, entübe hasta baş sabitleme pedleri, ameliyat masası jel pozisyon pedleri,simit kafa pedi, yoğun bakım pozisyon yastığı, pozisyonlama, hasta ısıtma sistemleri, elektrikli hasta ısıtma sistemleri, sıcak havalı disposable blanket, kan ısıtma sistemleri ısıtmalı soğutmalı blanket cihazı, hasta ısıtma pedi, hasta ısıtıcısı, karbon-fiber ısıtıcı, çift-kanal blanket, kan ısıtma, kan ve sıvı ısıtıcıları, sarfsız kan ısıtma, hasta ısıtma battaniyesi, blanket, blanket yatağı, ısıtıcı şilte, ısıtmalı-soğutmalı blanket, hipotermi, hipertermi, kasetli sarflı kan ısıtma, sıcak hava üflemeli battaniye, pozisyon pedi, topuk pedi, göğüs pedi, lateral ped, kol pedleri, hasta sabitleme kemeri, tekerlekli sandalye pedi, dekübit yatak pedi, kafa pedi, viskoelastik jel pedler, entübasyonlu kafa sabitleme pedi, anti-basınç pedler, oftalmik pedler, masa pedleri, jel pozisyoner, jel ped, simit baş, atnalı kafa, oftalmik kafa pedi, lateral kafa, oğun bakım hasta yastığı, göğüs jel rulosu, lumbar pozisyoner, kubbe biçimli pozisyoner, diz ve baldır pedleri, tiroid ped, prostrate ped, baş simidi, oluklu kol pedi, ameliyat masa pedi, oturma pedi, comod pedi, tuvalet oturma pedi, dekübit yatak pedi, kübik jel pedi,GAYMAR, ASTOFLO PLUS, ASTOPAD, STIHLER, ACTION jel ped, IOB...